Vintage a pánská móda ve Valéru

Jste milovníci elegantní pánské módy a vintage stylu? Dnešní článek je přímo pro vás.

Pokochejte se pohledem na krásné kousky od značky RENN for MEN, které speciálně pro Valér přivezla do Prahy.

Renn for Men pop up

Věcí pro muže bylo mnoho, ale našlo se i něco pro ženy.

Začátkem června jste měli možnost u nás ve Valéru zažít pop-up akci značky RENN for MEN, která se specializuje na vintage pánskou módu. RENN for MEN je u nás zastoupena jako jeden z kmenových autorů, ale tentokrát dostala pánská móda větší prostor v celé galerii a bylo opravdu na co se dívat a co zkoušet! Hlavním lákadlem bylo takřka nepřeberné množství kravat v mnoha barvách a vzorech, dále pak třeba pásky, kapesníčky, klobouky, šály či saka. Byly zde ale také dámské rukavičky či hedvábné šátky. Více o značce RENN for MEN se můžete dozvědět na jejich stránkách Renn for Men.

kravaty

RENN for MEN pop-up shop byl tentokrát zaměřen hlavně na kravaty.
kravaty

A bylo skutečně z čeho vybírat.

RENN for MEN je značkou elegantní pánské vintage módy. A právě u pojmu „vintage“ nejvíce lidí tápe. Co to tedy vlastně je? Jako vintage se označuje móda, módní doplňky či šperky vyrobené v minulém století. Některé jsou zcela nenošené, jindy se jedná o kousky, které už měly předchozího majitele. Všechny jsou však pečlivě vyčištěné a zrenovované tak, aby mohly sloužit tomu dalšímu. Vždy se jedná o produkty z těch nejlepších materiálů (kůže, hedvábí, pravá vlna), které se dnes již tolik nevidí nebo jsou cenově spíše nedostupné. Při jejich výrobě byl ještě kladen důraz na kvalitu, která přesahuje běžnou konfekci z dnešních řetězců. Často zde také můžete najít střihy a vzory, které se už dnes prakticky nepoužívají. Vintage je cenově dostupný, nabízí však stále prémiovou kvalitu.

Kravaty připravené na odvoz do Valéru…

…a pak již připraveny na skříňkách a ve stolech.

Vintage móda v dámském i pánském provedení si získává stále více příznivců, hlavně mezi mladou generací. Ve vintage se totiž můžete vyřádit a nemusíte se tolik vázat na jedno konkrétní období (i když třeba období 50. let se s velkými úspěchy vrací do módy), ale můžete i elegantní oblečení a doplňky kombinovat hravě a živě – třeba právě díky nějaké pěkné kravatě či motýlku nebo prostřednictvím netradičních manžetových knoflíčků. To vše u nás ve Valéru najdete, a to v podobně kravat od RENN for MEN, dřevěných motýlků od In the name of wood nebo manžetových knoflíčků od Mark for Men nebo Věniny.

Renn

Vše připraveno a Renn vyhlíží první zákazníky.
Renn for Men pop up

A takhle vypadal plakát letošní akce vytvořen naším fotografem a grafikem Markem.
FacebookTwitterGoogle+