Kurzy ve Valéru – co se chystá na září

Valér není jen prodejní prostor handmade výrobků – naši autoři pro vás chystají i kurzy, kde si můžete vyzkoušet, co to či ono řemeslo obnáší.

Věnina při práci

Individuální zlatnické kurzy pod vedením Věniny.

Od podzimu 2016 pro vás ve Valéru chystáme kurzy různých handmade technik, kde si budete moci na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je něco vyrobit. Všechny kurzy probíhají přímo u nás v příjemných prostorách galerie. Počet účastníků je omezen, a tak máte jistotu, že se vám lektor bude plně věnovat. Naši lektoři jsou navíc zkušenými odborníky ve svém oboru a tvorbě se věnují přes několik let. Praktické informace o tom, jak se na kurz přihlásit a zaplatit nebo co si s sebou vzít, naleznete přímo na našich stránkách v sekci „Kurzy“.

Jako první se s kurzy představí značka DKKD, která bude v sobotu 17. 9. 11-15 h ve Valéru pořádat Kožedělný workshop. Do práce s kůží vás zasvětí přímo její majitelé Daniel Knedla a Dalibor Kníže. Na kurzu si budete moci vyrobit jeden ze čtyř modelů – opasek, minipeněženku, obal na Moleskine (Molecover) nebo obal na telefon. Výsledkem bude výrobek z prvotřídní kůže. Na výběr budou i různé barvy a tloušťky kůže, je možné se domluvit i na vyražení monogramu, takže si můžete být jistí, že si z kurzu odnesete jedinečný kousek, se kterým nikoho dalšího nepotkáte – a navíc bude Vámi vlastnoručně vyrobený. Na kurz se můžete přihlásit buď na našich stránkách nebo přes facebookovou událost.

z výroby
z výroby
z výroby
z výroby

Dalším kurzem, který pro vás chystáme, je výroba látkových desek na diář s externí autorkou Veronikou Měchurovou. Kurz by měl proběhnout 29. 9. a o týden později, tedy 6. 10., na něj naváže pokračovací kurz, na kterém si budete moci diářové desky dozdobit různými technikami. O podrobnostech ohledně kurzu vás budeme informovat a brzy by se měl objevit i v nabídce kurzů.

Mezi další lákadla, kterými si budete moci zpestřit pošmourné podzimní dny, patří i kurz Japonské vazby knih se členkou Valér týmu Zuzkou Topalli, který by měl proběhnout 15. 10. Výhledově se můžete těšit třeba na kurzy cínovaní, zlatnických technik, wire-wrappingu, intuitivní malby nebo i na přednášku o výrobě raw cukroví. O všech plánovaných a potvrzených kurzech budeme informovat jak zde na stránkách, tak na našem facebooku, tak nás sledujte, ať vám něco neunikne!

In the name of wood

FacebookTwitterGoogle+

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacky a pingbacky jsou otevřeny.