Kurzy ve Valéru – říjen a listopad

Valér není jen prodejní prostor handmade výrobků – pořádáme pro vás i kurzy, kde si můžete vyzkoušet, co to či ono řemeslo obnáší.

Věnina při práci

Ukázka z kurzu Japonská vazba knih se Zuzkou Topalli.

Od podzimu 2016 jsme ve Valéru rozjeli kurzy různých (nejen) handmade technik, kde si můžete něco pěkného vyrobit nebo se něco nového dozvědět a naučit. Všechny kurzy probíhají přímo u nás v příjemných prostorách galerie. Počet účastníků je omezen, a tak máte jistotu, že se vám lektor bude plně věnovat.
Praktické informace o tom, jak se na kurz přihlásit a zaplatit nebo co si s sebou vzít, naleznete přímo na našich stránkách v sekci „Kurzy“.

Jaké kurzy se chystají na říjen a listopad 2016?

Pošmourné podzimní dny si můžete zpestřit kurzem Japonské vazby knih se členkou Valér týmu Zuzkou Topalli, který proběhne už tuto sobotu 15. 10. od 11 h. Bližší informace a přihlášku na kurz najdete zde a nahlédnout pod pokličku do Zuzčiny dílny můžete v rozhovoru.

Pokud vás trápí podzimní splíny, kreativní bloky nebo jen běžný stres z každodenních starostí, přijďte si vyčistit hlavu na kurzy naší externí lektorky Barbory Johanny Hrdinové – na výběr máte hned dva, Intuitivní kresba (22.10.2016 od 14 h) nebo Myšlenkové naušnice (12.11.2016 od 14 h). Více o těchto technikách a o kurzech najdete na našich stránkách, kde se můžete i přihlásit.

Intuitivní kresba

Kurz Intuitivní kresby s Barborou Johannou Hrdinovou.

Relaxační malbu si můžete vyzkoušet i s další externí lektorkou Jitkou Zajíčkovou, tentokrát ve formě akvarelu. Pokud byste si raději vyrobili něco praktičtějšího, můžete si Jitkou vyrobit ručně dělané razítko a použít ho třeba na vánoční jmenovky nebo přáníčka. Oba kurzy proběhnou v sobotu 5. 11., Razítka od 10 h a Relaxační akvarel pak od 13 h. Stačí už jen poslat přihlášku.

Koncem listopadu budeme pro velký úspěch opakovat Kožedělný workshop, který povede Dalibor Kníže, spolumajitel značky DKKD. Na kurzu si budete moci vyrobit obšívaný opasek z prvotřídní kůže. Na výběr budou různé barvy a tloušťky kůže, je možné se domluvit i na vyražení monogramu.

Věnina při práci

Jak to vypadalo na Kožedělném workshopu se značkou DKKD.

Na závěr října jsme pro vás připravili další pop-up shop. Tentokrát bude pod taktovkou Martina Fashion a nese jméno „Vlnobraní“. K dispozici bude spousta klubek, a to jak starších za výprodejové ceny, tak i nových. Dále budete mít jedinečnou příležitost vyzkoušet a prozkoumat velkou většinu Martininých modelů – od svetrů a sukní přes šály a čepice až po šaty. Navíc bude mít s sebou Martina ukázky z připravovaných e-booků Popletená móda a Zaháčkovaná móda. Detaily k akci najdete v Martinině FB události.

Na listopad jsme připravili také přednášku o raw a zdravém životním stylu pod vedením Radky Zrůstkové. Bližší informace již brzy u nás na webu.

O všech chystaných kurzech a dalších akcích vás budeme informovat jak zde na stránkách, tak na našem facebooku, tak nás sledujte, ať vám něco neunikne!

FacebookTwitterGoogle+