Kurzy

Díky našim autorům se můžete zúčastnit několika kurzů, které Vás seznámí se základními technikami výroby námi nabízeného zboží. Jedná se především o kurzy základů šperkařství, wire-wrappingu, vazby knih, ACS (Art Clay Silver), cínování a mnoha dalších. Na jednotlivé kurzy je vždy vypsán termín, na nějž se můžete přihlásit. Určitě neváhejte! Okusíte nejen práci s různými materiály, ale také setkaní s bezvadnými lidmi okolo našeho studia.

Aktuálně vypsané kurzy

Název kurzuTermín kurzuDélka kurzuLektorCenaMin. počet    /přihlášeno účastníků

Pro přihlášení na kurz můžete využít náš formulář.


Obecné informace pro kurzisty

Jak se přihlásit na kurz

Místo na kurzu si můžete rezervovat přes web (viz výše), zprávou na facebooku nebo osobně ve studiu Valér na Kollárově 16 v Karlíně. Pro potvrzení rezervace je nutné uhradit 50% zálohu ceny kurzu do 3 dnů před zahájením kurzu, jinak bude Vaše rezervace neplatná a Vaše místo můžeme nabídnout jinému zájemci. Zálohu je možné uhradit hotově v galerii nebo na náš bankovní účet – viz. platba za kurz, do poznámky k platbě prosím uveďte název kurzu, datum a Vaše jméno. Pokud by došlo ke zrušení kurzu ze strany lektora, bude Vám záloha v plné výši vrácena.

Platba za kurz

Pro potvrzení rezervace je nutné uhradit 50% zálohu ceny kurzu do 3 dnů před zahájením kurzu, jinak bude Vaše rezervace neplatná a Vaše místo můžeme nabídnout jinému zájemci. Zálohu je možné uhradit hotově či kartou v galerii nebo na náš bankovní účet (číslo účtu vám bude zasláno v potvrzovací zprávě o přihlášení), do poznámky k platbě prosím uveďte název kurzu, datum a Vaše jméno.
Druhou polovinu částky za kurz uhradíte na místě před konáním kurzu hotově přímo lektorovi.

Zrušení účasti na kurzu

Pokud se nemůžete kurzu z jakéhokoli důvodu zúčastnit, je možné se odhlásit do 3 dnů před konáním kurzu a záloha za kurz Vám bude v plné výši vrácena. Pokud se odhlásíte později než 3 dny před konáním kurzu, Vaše záloha propadá, ale je na lektorovi, jestli Vám umožní použít zálohu pro náhradní termín. I tak Vám ale budeme velice vděční, pokud nám dáte vědět, že se nemůžete kurzu zúčastnit.

Pokud bude kurz zrušen z kapacitních důvodů, dostanete zálohu samozřejmě zpět v plné výši, případně bude možné ji převést na náhradní termín kurzu, pokud bude vypsán.

Co s sebou na kurz

Materiál je většinou zajišťován přímo lektory, případné požadavky na kurzisty najdete přímo u konkrétního kurzu, nezapomeňte si tedy prosím tyto informace zkontrolovat. Galerie zajišťuje zázemí a drobné občerstvení (voda, káva, čaj). Nezapomeňte na pohodlné oblečení a dobrou náladu.