Jitka Zajíčková – kurzy

Vypsané termíny:

05.11.2016od 10:00Ručně vyráběná razítka600,-Kčpřihlásit se
05.11.2016od 14:00Relaxační akvarel600,-Kčpřihlásit se

Jste kreativní, věnujete se s radostí tvůrčím činnostem, nebo prostě jen rádi zkoušíte něco nového? Pojďte si vyrobit vlastní razítko!

razítka

Uvidíte, že to jde poměrně snadno a hotové razítko pak mnohonásobně využijete.

Během dvou hodin vás provedu celým procesem ruční výroby razítka. Vytvoříte si vlastní návrh, ten přeneseme na hmotu, z níž si pak samotnou matrici ručně vyřežete nebo vystříháte. Pro snadnou manipulaci si razítko opatříme držátkem.

Na kurzu si vyrobíte 2-3 razítka, která pak použijete na výrobu visaček, dárkových sáčků, nebo přáníček či balicího papíru.

Relaxační akvarel

Chcete si užít čas jen pro sebe, odpočinout si a navíc něco pěkného vytvořit? Kurz relaxačního akvarelu vám nabídne tolik potřebné zklidnění a odproštění od všedních starostí.

relaxační akvarel

Nemusíte se trápit tím, že neumíte kreslit nebo malovat. U tohoto pojetí kurzu to není potřeba! Seznámím vás se základními postupy práce s akvarelem, prozkoumáme barvy i papíry, které jsou pro akvarel vhodné a pak už budete jen kouzlit s barvami a vodou. Barvy necháme volně plynout, využijeme náhodu.

Ukážeme si , jak jednoduše dosáhnout zajímavých efektů v akvarelu, jak akvarel kombinovat s jinými technikami. Pokud máte rádi preciznější přístup, ani vy nepřijdete zkrátka! Připravíte si přípravnou skicu a já vás pak povedu krok za krokem.