Nemysli – kurzy

Relaxace mozku i těla, jako odezva na masáž mozku

Vypsané termíny:

22.10.2016od 14:00Intuitivní kresba490,-Kčpřihlásit se
12.11.2016od 14:00Myšlenkové naušnice490,-Kčpřihlásit se

Intuitivní kresba

Vždy když malujeme, díváme se se zaujetím na západ slunce nebo třeba soustředěně plaveme, masírujeme si mozkové závity. Mozek neustále hledá významy toho co vidí. Pokud nerozeznává známé, je drážděn a přeskládává zkušenosti, vědomosti. Dostává se do stavu, kdy je nucen nahlížet na situace hravě, tvořivě. Kreativně. A tento stav trvá, pokud je pravidelně obnovován.
Přijďte na 100 minut vypnout myšlení a věnovat se obnově krásy v sobě.

Cena 490,-Kč včetně materiálu.

Myšlenkové naušnice

100minut s tvořivým materiálem. Děti to znají. Jen tak si čmárat a tvořit. A mít radost z výsledku, ať už je to cokoli.

Workshop na podporu soustředení a tvorby. Pojďme objevit znovu radost z tvorby pro tvorbu samu. V uměleckém prostředí se snáze hledá kreativní odezva na běžné žití. Společnost výkonosti a výkonu moc nepřeje aktivitám z kterých není výsledek. Výsledek, který je hmatatelný a jaksi veřejně, uznávaně “krásný”. O to je důležitější se věnovat i těm činnostem, které jsou zdánlivě beze smyslu. Rukama tvoříme svět. Myšlenkové, komunikační, tvořivé. Takové jsou naušnice z recyklovaného papíru a kovu. Co s nimi uděláte? Jak přistupujete ke světu? Zmačkáte ho, zmenšíte, polepíte? Jak mluvíte s lidmi? Na co se ptáte? Co je důležité pro vás? Co pro ostatní? Počkáte si na odpověď?

Cena 490,-Kč včetně materiálu.

Odnesete si 3 páry naušnic a spoustu nápadů, jak postupovat, když se vám bude zdát, že jste přišli o smích, radost a tvořivost.

Lektorka: Barbora Johanna Hrdinová – Nemysli

Těšíme se na vás!