Novinky od autorů a předvánoční tipy Valéru

Vánoce se blíží! Nenechávejte dárky na poslední chvíli a přijďte si do Valéru vybrat z originálních výrobků od českých autorů.

sarkas

Porcelánové šperky od SarkaS design.

Galerie Valér je zaměřena především na šperky a od začátku podzimu se k nám šperkové novinky od našich autorů jen hrnou a najdete mezi nimi i pár zbrusu nových tváří. Oblíbená Hana Bendová nám dodala nové barevné smaltované sady a pokud máte raději minimalistický design, máme od ní na skladě i smalty bílé. Máme tu i novou kolekci „introvertů“ – porcelánových náhrdelníků od SarkaS design s originálními a unikátními motivy. Jako další vám představujeme Adrianet, která je autorkou červeného tělového topu v černo-červené koláži a její tělové topy ve více barevných variantách najdete i u nás. Pokud máte raději hravější něžné šperky, můžete se ozdobit stříbrnými květinovými či zvířátkovými šperky od Jitky Němečkové alias jitnem. Jitka kromě náušnic a prstenů vyrábí ráda i brože, kterými si v těchto sychravých dnech můžete ozdobit šálu nebo kabát. A pokud byste si nevybrali z broží od Jitky. můžete sáhnout po broži od manželů Maškových nebo od Věniny Kolomazníkové. Věnina pro Valér před Vánocemi připravila také kolekci nejrůznějších stříbrných náušnic s krásnými květinovými a secesními motivy.

adrianet
bendova
jitnem
maskovi
venina

Ukázka nových šperků ve Valéru.

Pokud máte rádi korálkové šperky, doporučujeme třeba ty od Luuthien, u nás od ní najdete krásnou podzimní kolekci plnou barev a přírodních motivů. Romantické vílí šperky ze stříbra a minerálů nám zaslala Eire. Jsou vyrobeny technikou wire-wrapping, tedy jemného oplétání drátkem v kombinaci s klasickými šperkařskými technikami. Jako protipól drobných stříbrných pokladů nabízíme i výraznější a modernější polymerové náhrdelníky od Marabu, takže na své si přijde opravdu každý.

luuthien

Podzimní kolekce od Luuthien.
eire

Něžné elfí šperky od Eire.
marabu

Moderní polymerové náhrdelníky od Marabu.

Šperky ale nejsou jedinými novinkami – přibyla nám spousta krásných portmonek od krivkat v nejrůznějších barvách, abyste si měli kam ukládat různé drobnosti. Pokud budete potřebovat něco většího, je tu řada nových kabelek od madeINhome anebo si můžete vybrat ze stálé nabídky od MontMat. V chladnějších měsících jsme do oděvní sekce přidali i Martinu Taborsky a její značku fashionmartina, která prezentuje ručně pletené modely, které může ozvláštnit třeba právě perlovými topy od Adrianet nebo originálními šperky od Nady.

krivkat
minh
martina
martina
adrianet
Wendy

Modely od Martiny, Adrianet a Nady v akci.

Věčným problémem jsou před Vánocemi i dárky pro muže. Ve Valéru na muže pamatujeme a najdete zde velký výběr nejrůznějších doplňků, které potěší každého gentlemana – značka RENN for MEN nabízí kravaty, pánské šály či rukavice, to vše v nejlepší vintage kvalitě. Vyberte svému muži třeba koženou kabelku, peněženku nebo opasek od značky DKKD (anebo si takový kožený opasek můžete vlastnoručně vyrobit na kurzu značky DKKD, který proběhne 26. 11.). Na výběr máme i zápisníky z ručního papíru od WnK, do kterých si můžete vzpomínky zapsat krásnými pery od Von Hanke. A pokud byste raději něco tradičního, určitě nic nezkazíte manžetovými knoflíčky, třeba těmi od značky Mark for Men.

Tohle všechno je ale jen malá ochutnávka toho, co u nás najdete. Zastavte se pro jedinečné a unikátní vánoční dárky k nám do Valéru v Praze v Karlíně na Kollárové 16. Jsme tu pro vás úterý, středu a pátek od 11 do 18 h, ve čtvrtek od 11 do 19 h a v sobotu od 9 do 15 h. Těšíme se na vás!

mara
renn
von hanke
wnk
FacebookTwitterGoogle+