Pop-up plný kroužků se značkou Dream handmade

Pop-up plný kroužků v mnoha podobách přiveze do Valéru Dream handmade alias Andrea Vachová, propagátorka techniky chainmaille a autorka knihy Kroužkované šperky.

Dream handmade

Dream handmade

Od 31.8. do 2.9. budete mít jedinečnou možnost setkat se ve Valéru s Andreou Vachovou, přední českou autorkou chainmaille. Tato technika je založená na výrobě šperků z malých kroužků spojovaných do nejrůznějších vzorů. Jedná se o techniku velmi starou (podobným způsobem se vyráběly třeba drátěné košile středověkých válečníků), v poslední době se ale uplatňuje i v moderním pojetí šperku.
Andrea se této technice věnuje již několik let, kdy založila značku Dream handmade. V rámci svého pop-up shopu přiveze nejen šperky pro volný čas, ale i elegantní šperky vhodné k doplnění pracovního outfitu či ke slavnostnějším příležitostem. K dispozici budou i lahůdky v podobě masivních úchvatných náhrdelníků, se kterými Vás rozhodně nikdo jen tak nepřehlédne.

Braň se srdcem
Kapky ráje
Límeček
Argetlam
Černá slza
Jsem ti napůl odevzdaná

Dream handmade však necílí jen na ženy. Ke koupi budou také doplňky a šperky pro muže – náramky, řetízky, ale i kravaty či motýlky.

Fírfenova kravata
European
Motýlek

Nenechte se mýlit velikostí výrobků – všechny jsou vyrobeny z eloxovaného hliníku a jsou tak velmi lehké, přestože k jejich výrobě bylo použito nespočetně malých kroužků. Eloxování zároveň hliníku přidává odolnost a stálost, stejně tak i zamezuje jeho alergickým reakcím s kůží. Šperky od Dream handmade jsou tak vhodné i pro alergiky.

Pokud Vás technika zaujme natolik, že byste se o ní chtěli dozvědět více či se ji naučit, bude k zakoupení i Andrey kniha „Kroužkované šperky“. S autorkou si můžete také popovídat, tak si najděte čas a pop-up značky Dream handmade nepropásněte!

Kabelka

Kabelka
Podprsenka

Podprsenka

Pop-up značky Dream handmade se koná ve Valéru na Kollárově 16 od středy 31.8. do pátku 2.9. mezi 11. a 19. hodinou.

Elisabeth
Žíhané bublinky
Paví oči
Hnízdečkový se šupinkami
Pistáciová a jahodová
Vlnky
FacebookTwitterGoogle+